Заклади громади

Дата: 18.08.2021 10:04

ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОРЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ-ДИТЯЧИЙ САДОК" КОЧУБЕЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ КОЧУБЕЇВСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ОКРУГУ код ЄДРПОУ 40205249 74013, Херсонська область, село Орлове, Високопільський район, вулиця Івана Богуна, будинок 64.

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОЧУБЕЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ код ЄДРПОУ 40217940 74012, Херсонська область, село Кочубеївка, Високопільський район, вулиця Менонітська, будинок 80.

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЧУБЕЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" код ЄДРПОУ 40204198 Україна, 74012, Херсонська обл., Високопільський р-н, село Кочубеївка, ВУЛИЦЯ МЕНОНІТСЬКА, будинок 120.