ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ДИТИНА В РОДИНІ»

Завдання, яке поставлено державою перед соціальними службами - не вилучати дитину з сім’ї, а подолати неблагополуччя і кризу в сім’ї, допомогти батькам виправитися, надати їм соціально-правову допомогу і не допустити виходу дитини з родини. І сьогодні це наша найголовніша мета.

16:59:44 17.02.2021

РЕЙДИ "ДИТИНА В СІМ’Ї" ПРОДОВЖУЮТЬСЯ…

З метою соціального захисту дітей, виявлення тих, що потребують державної підтримки та допомоги, визначення рівня забезпеченості продуктами харчування, створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей в сім’ях громади, сьогодні Комісією з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ було проведено обстеження умов утримання дітей в сім’ях Заградівського старостинського округу, здійснено оцінку стану їх забезпеченості одягом, предметами гігієни, продуктами харчування, розвиваючим приладдям, про що складено відповідні акти.

16:58:27 17.02.2021

Профілактичні рейди

З метою соціального захисту дітей, контролю за умовами утримання, навчання, виховання неповнолітніх, виявлення тих, що потребують державної підтримки та допомоги, запобігання дитячої безпритульності та бездоглядності, службою у справах дітей виконкому Кочубеївської с/ради ОТГ систематично проводяться профілактичні рейди, під час яких обстежуються умови проживання дітей, проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота з батьками та дітьми щодо їхніх  прав та обов’язків та щодо відповідальності по дотриманню прав неповнолітніх згідно чинного законодавства.

12:19:38 16.01.2021