Увага! Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад!

Дата: 12.01.2021 09:22

Виконавчий комітет Кочубеївської сільської ради ОТГ оголошує конкурс

на заміщення вакантних посад!

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Кочубеївська сільська рада об’єднаної територіальної громади Херсонської області оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад у виконавчому апараті Кочубеївської сільської ради ОТГ:

1. у відділ бухгалтерського обліку, звітності та планування:
  •  спеціаліста І категорії – 1 од.
    1. у сектор ЖКГ, будівництва, комунальної власності та розвитку

територій:

• спеціаліст І категорії з питань розвитку аграрного сектору економіки та розвитку сільських територій– 1 од.;

1.3. у відділ праці та надання соціальних послуг населенню:

-  начальник відділу-адміністратор – 1 од.;

1.4. спеціаліст з публічних закупівель – 1 од;

1.5. спеціаліст ІІ категорії по зв’язках з громадськістю сіл Кочубеївка,

Микільське, Світлівка – 1 од.

2. Відповідно до Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом Головного управління державної служби України від 07.11.2019 №203-19 встановити наступні вимоги до кандидатів на посади:

2.1. на посаду начальника відділу: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

2.3. на посади спеціалістів: повна вища освіта або базова вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

аяву на участь у конкурсі;

-картку форми П-2ДС;

-автобіографію;

-копії документів про освіту;

-копію паспорту, коду;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру кандидата на посаду в електронному вигляді;

-копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

-дві фотокартки розміром 4х6 см.

В разі якщо участь у конкурсі бере особа, яка працює в виконачих органах Кочубеївської сільської ради ОТГ, вищезазначені документи не подаються.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Прийняття документів здійснюється до 03 лютого  2021 року включно за адресою: вул. Менонітська 80 с. Кочубеївка, Херсонської області, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні. З питань оплати праці, функціональних обов’язків звертатись за тел.+380683646218

Про дату проведення конкурсу кандидати на посади будуть повідомленні додатково.