Оголошення

Всеукраїнський день пам’яті захисників Донецького аеропорту було встановлено з ініціативи українських воїнів, які 242 дні боронили цей стратегічний об’єкт.

Бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого та нового терміналів.

10:16:03 17.01.2023

Христос народився!

Бажаємо, щоб свято Різдва Христового принесло миру та злагоди Українській землі, Перемоги та тихого неба! Любові, рідної домівки та усіх близьких поряд. Нехай 2023-й подарує тільки щасливі моменти і Господь береже кожного дня.

09:28:06 09.01.2023

Миру Україні, добра кожній родині і Божого Благословення!

В Різдвяний Святвечір бажаємо всім відкрити серця, і насолодитися близькістю рідних і близьких людей. Нехай яскрава зоря надії та любові горить над вашим домом. А в душі завжди знайдеться місце для прощення.

09:26:10 09.01.2023

До війни багато речей для нас були абсолютно звичними і ми не розуміли їх цінності...

Нам сьогодні працівниця Укрпошти вперше за всю війну занесла листи. Це було абсолютно неочікувано, навіть незвично, ми вже забули як це тримати в руках поштові конверти. Більше десяти місяців ми нічого не отримували, але коли ми подивились на дати відправлення, ми знову опинились в лютому 2022 і ще з більшою силою охоплює біль, і ти згадуєш все до дрібниць, як для тебе почалася ця війна... Зараз уже немає запитань, нема якоїсь надії як в перші дні, що все це швидко закінчиться, немає якогось стану невідомості, немає навіть ненависті, лише огида. Війна зробила нас тільки сильнішими, неважливо скільки ще часу пройде до нашої Перемоги, головне, що вона обов'язково настане.

09:22:25 09.01.2023

Підтвердити, що ви – власник нерухомості дуже просто. У декілька кліків можна отримати довідку з Державного реєстру речових прав онлайн.

Отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно можна на порталі «Дія». З початком повномасштабного вторгнення держреєстри було вимкнено з міркувань безпеки. Зараз послугу повернули портал.

09:21:50 09.01.2023

Важлива інформація для ВПО, які проживають на території нашої громади!

Для отримання статусу внутрішньо переміщеної особи, ви можете звернутися з заявою до ЦНАПу, який розташований в приміщенні Кочубеївської сільської ради. При собі необхідно мати паспорт, ІПН та в разі наявності дітей, свідоцтво про народження дитини. Прийом заяв проводиться з понеділка по п'ятницю, з 9.00 год до 16.00 год. З метою уникнення черги, насамперед для вашої зручності, просимо по можливості попередньо зателефонувати за номером +380961333957. Також, ВПО які зареєстровані в інших місцях, але на сьогодні фактично проживають у нас, можуть змінити своє місце реєстрації, зареєструвавшись в Кочубеївській громаді. Терпіння та сил всім нам!

09:19:29 09.01.2023

До уваги жителів громади!!!

Нам пропонують скраплений газ за ціною 1350 грн. В балон заправляють 40 л. Потрібно мати обмінний фонд. Мінімальна кількість замовлення -30 балонів на громаду. В залежності від кількості замовлення, можливо розвезення по населеним пунктам. В разі необхідності телефонуйте за номером:+380961333957, або своїм старостам. Замовлення необхідно зробити до 05 січня 2023 р. до 16.00 год.

10:14:22 04.01.2023

В останній день 2022 хочемо ще раз подякувати нашим постійним, надійним партнерам БФ "Лелека КР" та БФ "Серце Української Нації"!

Завдяки їхній співпраці з Wordl Central Kitchen родини нашої громади отримали біля 6000 продуктових наборів. Дякуємо вам за системність, постійну підтримку та той позитив, який ви даруєте при кожному візиті до нашої громади. Успіхів вам, миру та процвітання!!! Разом до ПЕРЕМОГИ!!! Слава незламному українському народові!!!! Слава УКРАЇНІ!

15:04:33 02.01.2023

Справжнім чарівником для дітей Кочубеївської громади став Благодійний фонд «Support Kherson» та його голова Нісар Ахмад!

Новорічний час-час здійснення мрій та казкових див. І дорослі роблять все, щоб війна не зруйнувала новорічну казку українським дітям. Справжнім чарівником для дітей Кочубеївської громади став Благодійний фонд «Support Kherson» та його голова Нісар Ахмад. Системна, порядна та надійна співпраця-дає гарні результати. Незважаючи на те, що фонд зараз працює в місті Херсоні, забезпечує гуманітарною допомогою його жителів та не так давно деокуповані населені пункти Херсонщини, Нісар завжди з нами на постійному зв’язку та цікавиться нашими проблемами. Для нас навіть не було сюрпризом те, що він зателефонував і запропонував подарунки для наших дітей, бо знаємо, що по іншому він не вміє. Справжнє задоволення, радість та свято, завдяки Вам та вашому фонду, отримали наші діти. Бажаємо Вам, пане Нісаре та всій команді Благодійний фонд «Support Kherson» миру, процвітання, родинного благополуччя та успіхів в вашій благодійній діяльності задля Перемоги!!! Слава українському незламному народу!!! Слава Україні!!!

14:55:10 02.01.2023