Увага! Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад!

Дата: 12.01.2021 10:16

Виконавчий комітет Кочубеївської сільської ради ОТГ оголошує конкурс

на заміщення вакантних посад!

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, Кочубеївська сільська рада об’єднаної територіальної громади Херсонської області оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад у виконавчому комітеті  Кочубеївської сільської ради ОТГ:

- спеціаліст з питань культури – 1 од.

- державний реєстратор – 1 од.;

- завідувач сектору благоустрою та транспорту – 1 од.;

- спеціаліст з інформаційних технологій – 1 од;

2. Відповідно до Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом Головного управління державної служби України від 07.11.2019 №203-19 встановити наступні вимоги до кандидатів на посади:

2.1. на посаду державного реєстратора: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра (за рішенням суб'єкта призначення) за спеціальністю правознавство (для державних реєстраторів, які здійснюють реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень), вільне володіння державною мовою. Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку). Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

2.2. на посаду завідувача сектору: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

2.3. на посади спеціалістів: повна вища освіта або базова вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

аяву на участь у конкурсі;

-картку форми П-2ДС;

-автобіографію;

-копії документів про освіту;

-копію паспорту, коду;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру кандидата на посаду в електронному вигляді;

-копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

-дві фотокартки розміром 4х6 см.

В разі якщо участь у конкурсі бере особа, яка працює в виконачих органах Кочубеївської сільської ради ОТГ, вищезазначені документи не подаються.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Прийняття документів здійснюється до 05 лютого  2021 року включно за адресою: вул. Менонітська 80 с. Кочубеївка, Херсонської області, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні. З питань оплати праці, функціональних обов’язків звертатись за тел.+380683646218

Про дату проведення конкурсу кандидати на посади будуть повідомленні додатково.