Дбаємо про безпечне довкілля та благоустрій населених пунктів громади
Дата: 16.01.2021 14:41
Кількість переглядів: 322
Згідно Закону України "Про благоустрій населених пунктів", сьогодні комісія в складі депутатів: Людмили Гречанюк, Людмили Яцюри, активістки Олени Святної та старости Орлівського старостинського округу Лариси Боженко, провела часткову ревізію зелених насаджень с.Орлове.
Зелені насадження є елементом об’єктів благоустрою населеного пункту. Та чимало є аварійних сухостійних дерев або таких, що ростуть в зоні кабельних ліній. Це може призвести до непередбачуваних ситуацій, які нестимуть загрозу людському життю. Тож, безперечно, такі дерева повинні видалятися своєчасно.
Комісія намітила дерева, які є сухостійними і будуть спиляні та дерева, які підлягають омолодженню, а саме верхня крона буде частково зрізана.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04400437/8041fd80926da8413106bcc0636332bd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04400437/e75d79a6282d340bba258494cfa221ec.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04400437/01aae7b86c4e9ad2fb1025094e702e4a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04400437/9bff9560a8087417f65aa0d071c526a3.jpg)