ПРОФІЛАКТИЧНІ РЕЙДИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ…

Дата: 19.01.2021 15:57

З метою соціального захисту дітей, контролю за умовами їх утримання, навчання, виховання, запобігання дитячої безпритульності та бездоглядності, а також перевірки умов проживання недієздатних осіб, Службою у справах дітей спільно з сектором праці та надання соціальних послуг населенню виконкому Кочубеївської сільської ради ОТГ продовжуються профілактичні рейди на території громади.

З батьками проведено бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, про дотримання правил безпеки дітьми під час канікул та в умовах карантину, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків згідно чинного законодавства.

За результатами перевірок умов проживання дітей та сімей комісією складено відповідні акти та протоколи, надано рекомендації для усунення недоліків.

Нагадуємо! В разі виявлення на території Кочубеївської ОТГ дітей, життю або здоров’ю яких загрожує небезпека, терміново телефонуйте за номером гарячої лінії: 068-36-46-218.