РЕЙДИ "ДИТИНА В СІМ’Ї" ПРОДОВЖУЮТЬСЯ…
З метою соціального захисту дітей, виявлення тих, що потребують державної підтримки та допомоги, визначення рівня забезпеченості продуктами харчування, створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей в сім’ях громади, сьогодні Комісією з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ було проведено обстеження умов утримання дітей в сім’ях Заградівського старостинського округу, здійснено оцінку стану їх забезпеченості одягом, предметами гігієни, продуктами харчування, розвиваючим приладдям, про що складено відповідні акти.
З усіма батьками дітей проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення повноцінних умов для проживання дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав, вказано на конкретні недоліки та визначено терміни для їх усунення.