ПЕРЕЛІК ВІДОМОСТЕЙ, що становлять службову інформацію

Дата: 03.02.2021 09:41

розпорядженням сільського голови

Кочубеївської сільської ради ОТГ

від 02.02.2021 року №12

ПЕРЕЛІК ВІДОМОСТЕЙ,

що становлять службову інформацію

1. Відомості, що містяться в документах сільської ради на виконання законодавчих та інших нормативно-правових актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів державної влади з грифом «Для службового користування».

2. Відомості, що містяться в службовій кореспонденції (доповідних записках, рекомендаціях та інше), виданих у зв’язку з опрацюванням документів, надісланих до сільської ради з грифом «Для службового користування».

3. Вхідна та вихідна кореспонденція: листування з органами державної влади, місцевого самоврядування, об‘єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями.

4. Протоколи апаратних нарад.

5.Аналітичні довідки, договори.

6.Розпорядження з кадрових, організаційних та внутрішніх питань.

7.Документи мобілізаційного характеру, яким надано гриф «Для   службового користування».

8. Відомості, що зазначені в особових справах працівників апарату сільської ради.

9. Окремі відомості, що зазначені в документах атестації посадових осіб місцевого самоврядування.

10. Матеріали службових розслідувань стосовно посадових осіб місцевого самоврядування.

11. Відомості, отримані  від   правоохоронних  органів, які  не   підлягають

розголошенню на підставі відповідних нормативних актів і можуть призвести до розкриття джерела отриманої інформації.