ІНСТРУКЦІЯ щодо процедури подання запиту

Дата: 03.02.2021 09:44

розпорядженням сільського голови

Кочубеївської сільської ради ОТГ

від 02.02.2021 року №12

ІНСТРУКЦІЯ

щодо процедури подання запиту на інформацію, розгляду

інформації та її отримання

1. Запит на інформацію – це прохання особи (фізичної, юридичної) до Кочубеївської сільської ради ОТГ надати публічну інформацію, що знаходиться у її володінні.

2. Запитувачі інформації мають право звернутися із запитом на інформацію в усній або письмовій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

3. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

4. Запит на інформацію подається в довільній формі або шляхом заповнення встановленої  форми .

5. В запиті на інформацію повинно обов’язково бути зазначено:

5.1. Прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи (у разі колективного запиту – певної особи, якій надано право звертатися та отримувати інформацію) або повне найменування юридичної особи.

5.2. Поштова адреса або адреса електронної пошти фізичної або юридичної особи.

5.3.Номер зв’язку, якщо такий є.

5.4. Загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документу, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

5.5.Спосіб отримання відповіді: поштою (вказати поштову адресу), факсом (вказати номер факсу), електронною поштою (вказати адресу електронної пошти).

5.6. Підпис і дата, якщо запит подається письмово.

6. У разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості, тощо) запитувач не може надати поштовий запит самостійно, його оформляє на встановленій формі відповідальна особа, в обов'язки якого входить забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації (далі – відповідальна особа), при цьому даний спеціаліст обов'язково зазначає в запиті своє прізвище, ім'я та по батькові, контактний телефон і надає запитувачу копію запиту.

7. Запити на інформацію надаються в робочі дні з понеділка по четвер з 08.00 год до 1630  год. у п’ятницю – з 0800 год.  до 1530год перерва – з 1200 год до 1300 год, вихідні дні субота, неділя

7.1. За поштовою адресою: Кочубеївська сільська рада ОТГ

вул. Менонітська,80

с.Кочубеївка

Бериславський район

Херсонська область

7.2. На електрону адресу: tige1otg.j@gmail.com

7.3. По телефону за номером: +380683646218

7.4. Особисто в приміщені сільської ради та в Центрі надання адміністративних послуг за адресою: вул. Менонітська,80, с.Кочубеївка, Бериславський район,  Херсонська область.

8. Відповідальна особа перевіряє оформлення запиту відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" та реєструє його в журналі обліку запитів на інформацію, про що робить відповідну відмітку у запиті.

9. Кочубеївська сільська рада ОТГ зобов’язана надати відповідь на запит на інформацію запитувачу не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

10. Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

11. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації  або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних,  виконавець з може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Запитувач повідомляється про продовження строку в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Відповідь про те, що інформація може бути одержана запитувачем із  загально доступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

12. У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше як 10 сторінок, запитувача повідомляти про зобов’язання відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

13. Оскарження рішень,  дій чи бездіяльності  розпорядників інформації можуть бути оскаржені до Кочубеївського сільського голови або до суду відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.