ФОРМУЄМО НАПРЯМКИ РОБОТИ З УРАХУВАННЯМ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ПОТРЕБ НАШИХ ЖИТЕЛІВ!

Дата: 04.02.2021 09:13

03 лютого відбулася зустріч сільського голови Кочубеївської громади Костюк Людмили, старости Божено Л.І., спеціалістів виконавчого комітету сільської ради Михайлишиної О.І., Токаюка В.П., депутатів місцевої ради Мех Л.І., Гречанюк Л.В., Яцюри Л.В. з жителями населених пунктів Орлівського старостинського округу.

На зустрічі присутніх ознайомлено з діяльністю органу місцевого самоврядування за період з 16 листопада 2020 року, обговорено перспективи на майбутнє та проблеми жителів громади, які потребують першочергового вирішення, також зібрано пропозиції громадян щодо Плану соціально-економічного розвитку Кочубеївської громади і прийнято до відома зауваження та пропозиції жителів громади.

Також було проведено індивідуальний прийом громадян з вирішення особистих питань.

Дякуємо всім жителям Орлівського старостинського округу, хто прийшов на зустріч, хто вболіває за життя села та громади, за їх активну громадську позицію, за питання та слушні пропозиції!