ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ТА ЖИТЕЛІВ КОЧУБЕЇВСЬКОЇ ОТГ! 23 лютого 2021 року о 14.00 годині в приміщенні Кочубеївської сільської ради відбудеться засідання VІ чергової сесії VІІІ скликання Кочубеївської сільської ради ОТГ.

Дата: 11.02.2021 08:54

ХЕРСОНСЬКА    ОБЛАСТЬ

КОЧУБЕЇВСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

СІЛЬСЬКОГО           ГОЛОВИ

Від 10 лютого 2021 року № 2

Про скликання VІ сесії   (чергової) VІІI скликання Кочубеївської сільської ради ОТГ.

Керуючись п.8 ч.4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1.Скликати  чергову VІ сесію VІІI скликання Кочубеївської сільської ради ОТГ 23 лютого 2021 року о 14.00 год в приміщенні адмінбудинку за адресою: село Кочубеївка,  вул.Менонітська, 80 з наступним порядком денним :

1.Про затвердження Програми забезпечення правопорядку на території Кочубеївської сільської ради ОТГ на 2021-2025 роки.

2.Про затвердження Соціальної цільової програми «Соціальний автобус»

Кочубеївської сільської ради ОТГ на 2021 рік.

3.Про затвердження Програми з підтримки індивідуального житлового будівництва Кочубеївської сільської ради ОТГ на 2021 – 2025 роки.

4.Про затвердження Програми «Дитяче харчування» на 2021 рік в дошкільних та навчальних закладах на території Кочубеївської сільської ради ОТГ.

5. Про затвердження Програми протиепізоотичних заходів боротьби з хворобами тварин та птиці на території Кочубеївської сільської ради ОТГ на

2021-2023 роки.

6. Про звіт  сільського бюджету Кочубеївської територіальної громади за 2020 рік.

7. Про затвердження рішення «Про бюджет Кочубеївської сільської територіальної громади на 2021 рік» в новій редакції.

8.Про внесення змін до рішення V сесії VІІI скликання № 63 від 28.12.2020 року «Про бюджет Кочубеївської сільської територіальної громади на 2021 рік».

9.Про затвердження плану  проведення сесій, плану засідань постійних комісій  на 2021 рік.

10.Про співфінансування з бюджету Кочубеївської сільської територіальної громади завершення робіт з реконструкції приймального відділення КНП «Бериславська ЦРЛ».

11.Про встановлення вартості харчування в ДНЗ Кочубеївської сільської ради ОТГ.

12. Про створення віддаленого місця для роботи адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітета Кочубеївської

сільської ради ОТГ.

13. Про співфінансування проекту «Створення молочного кооперативу в Кочубеївській громаді».

13.Про надання соціальної одноразової  матеріальної допомоги, учаснику АТО, Тимофій І.М.

14.Про надання  соціальної одноразової  матеріальної допомоги, учаснику бойових дій, Верескуну  Ю.Л.

15.Земельні питання.

16.Різне.

17.Секретарю сільської ради ОТГ довести дане розпорядження до відома депутатів сільської ради.

18.Особі відповідальній за оприлюднення інформації опублікувати дане розпорядження на сайті сільської ради ОТГ.

Сільський голова:                                          Людмила Костюк