До уваги жителів громади: «Безпека на дорозі – безпека життя!»

Дата: 16.02.2021 15:49

Узимку водіям та пішоходам потрібно бути особливо уважними та обережними. Адже, коли дороги засніжені та слизькі, водії і пішоходи дуже часто переоцінюють свої можливості. В зимовий період гальмівний шлях транспортного засобу на слизькій дорозі збільшується у два – три рази.

Шановні батьки! Нагадуйте своїм дітям основні правила дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах, про перехід дороги у зазначених місцях, зокрема під час маршруту до школи і зі школи додому. Пояснюйте дітям, що пішохід – це рівноправний учасник дорожнього руху, який наділений не тільки правами, а й обов’язками щодо дотримання правил поведінки на проїжджій частині!

Водії транспортних засобів! Пам’ятайте! Поспіх на дорозі, особливо взимку, недоречний! При наближенні до пішохідних переходів, місць знаходження навчальних та виховних закладів необхідно знижувати швидкість руху до мінімуму!

Шановні пішоходи та водії, будьте взаємно ввічливими та обережними! Бережіть себе!