Відбулася чергова зустріч сільського голови Людмили Костюк з жителями громади

Дата: 22.02.2021 15:58

З метою вивчення існуючих проблем та пошуку можливого шляху їх вирішення, сьогодні, відповідно затвердженого графіка, відбулася зустріч сільського голови Кочубеївської громади Людмили Костюк, спеціалістів виконавчого комітету сільської ради Михайлишиної О.І., Токаюка В.П., спеціаліста по зв’язках з громадськістю Денисюк Н.В. з жителями с.Кочубеївка, с.Микільське, с.Світлівка.

Всіх присутніх було ознайомлено з діяльністю виконавчого комітету та його структурних підрозділів за 3 місяці, прийнято до уваги пропозиції мешканців для внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку громади.

Питання, з якими звернулися громадяни під час зустрічі, стосувались ремонту доріг, графіка руху соціального автобуса, про «Батьківську хату», молочний кооператив, стан водонапірної башти, питання землі, щодо транспортного сполучення між населеними пунктами громади, освітлення вулиць, організацію підвозу скрапленого газу та ін.

Прийнято до відома всі пропозиції та побажання жителів.

Дякуємо всім присутнім за спілкування та співпрацю!