ДО УВАГИ БАТЬКІВ! СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ!

Дата: 15.03.2021 13:23

Діти від природи дуже відкриті та привітні. Вони не можуть усвідомлювати можливу небезпеку і те, що не всі дорослі - хороші. Про дитячу доброту та щирість відомо всім, а шахраям і злочинцям у першу чергу.

На жаль, діти не можуть ще прогнозувати наслідки своєї поведінки. Вони можуть піти за незнайомою людиною чи спробувати кольорові пігулки просто з цікавості.

Тому, шановні батьки, говоріть зі своїми дітьми про небезпеку цих дій і пояснюйте наслідки.

1.Поясніть дитині, що незнайомці ніколи не кличуть дітей по допомогу. Якщо їм дійсно вона потрібна, як правило, вони просять її в дорослих.

2.Нагадайте дитині, що в незнайомих людей брати їжу, іграшки, гроші та інші речі не можна ні в якому разі!

3.Нікуди не йти, якщо її покликали; не вірити, якщо їй обіцяють щось купити; не йти за незнайомцем, навіть якщо він переконує, що відведе до мами і тата.

4.Поясніть дитині, що її головна зброя – це крик! Якщо крихітка загубилася або хтось намагається її викрасти, варто кричати з усіх сил, адже це сигнал про біду.

5.Якщо дитині хтось погрожує або шантажує, що завдасть шкоди рідним, вона має обов’язково розповісти про це батькам.

6.Використовуйте сучасні програми та ґаджети, щоб контролювати, де зараз знаходиться ваше дитя.

7.Розкажіть дитині про правила безпеки користування Інтернетом: що не завжди віртуальні друзі - це ті, за яких вони себе видають. Поясніть дітям, що Іринка, якій 8 років, може виявитися Сергієм Віталійовичем 40 років. Нешкідливу бесіду може вести небезпечна людина.

8.Скажіть дитині, що не можна писати в інтернеті свою адресу та телефон, відправляти фотографії або говорити, де та о котрій годині вона любить гуляти.

9.Не залякуйте дитину, а застерігайте та попереджуйте!

Пам'ятайте, що життя та здоров’я наших дітей залежить тільки від нас самих!