18 березня 2021 року в КНП «Кочубеївський центр первинної медичної допомоги» буде проводитися прийом пацієнтів лікарем-стоматологом В. Олександрівської центральної районної лікарні з 8.30 год до 14.00 год в стоматологічному кабінеті адміністративного корпусу.

Прохання дотримуватись протиепідемічних заходів (захисні маски).

Фото без опису