Сьогодні, з поважних причин, прийом пацієнтів лікарем-стоматологом В.Олександрівської центральної лікарні відбувся пізніше.

Надалі графік буде відкореговано та повідомлено всіх жителів про час і дні прийому.

Фото без опису