На території Херсонщини «помаранчева» карантинна зона!

Дата: 22.03.2021 09:33

Шановні жителі Кочубеївської ОТГ!

Нагадуємо, що від 24 лютого Україна повернулася до адаптивного карантину з поділом областей на зони за рівнем коронавірусної небезпеки. Базовою була "жовта" зона. Якщо у якійсь із зон погіршиться епідеміологічна ситуація, то місцева влада повинна вжити необхідних заходів з метою недопущення погіршення захворюваності. Зокрема, якщо один із показників "жовтої" зони, буде перевищений, то регіон перейде до "помаранчевого" рівня.

Нещодавно Мініcтeрcтво охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони. На жаль Хeрcонщину віднесли до  «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.

17 березня 2021 року відбулося  засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС відповідно до якого було проведено і засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кочубеївської ОТГ на якому було розглянуто та прийнято ряд важливих рішень.

Зокрема було вирішено, що з 18 березня по 03 квітня 2021 року (без урахування канікулярного періоду) перевести на дистанційне навчання учнів 5-10 класів закладів загальної середньої освіти.

Шановні жителі громади! Звертаємо Вашу увагу на безумовне виконання карантинних вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236  (із змінами).

Бережіть себе і своїх близьких.