ІНФОРМАЦІЯ ВІД КНП "КОЧУБЕЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ": ЩЕ РАЗ ПРО САМОІЗОЛЯЦІЮ! (постанова КМУ від 22.07.2020 року № 641)

Дата: 08.04.2021 14:27

Самоізоляція здійснюється з метою запобігання поширенню захворювання на COVID та зменшення кількості хворих з тяжким перебігом COVID-19.

Cамоізоляції підлягають:

1)особи, які мали контакт з пацієнтом з підтвердженим CОVID -19, крім осіб, які під час виконання службових обов'язків використовували засоби індивідуального захисту відповідно до рекомендацій щодо їх застосування;

2)особи з підозрою на інфікування, або з підтвердженим діагнозом COVID -19 в легкій формі за умови, що особа не потребує госпіталізації;

3)особи, що перетинають державний кордон.

Інформація про осіб, які потребують самоізоляції, збирається лікуючим лікарем, працівниками закладів системи екстреної медичної допомоги та працівниками державних установ Міністерства охорони здоров'я епідеміологічного профілю. Строк самоізоляції становить 14 днів.

Зобов'язання щодо самоізоляції припиняється автоматично після закінчення строку самоізоляції.

Інформація про осіб, які знаходяться на самоізоляції, надається до органів поліції та до органу місцевого самоврядування ( керівникам COVID – патрулів) для подальшого контролю за дотриманням режиму самоізоляції ( рішення комісії з ТЕБ та НС Кочубеївської ТГ).