У громаді з’явиться бюджетний симулятор!

Дата: 09.04.2021 14:35

В січні цього року наша громада подала заявку на участь у конкурсі щодо встановлення унікального on-line продукту - симулятору бюджету громади, і стала однією з 26 громад-переможниць. За допомогою цього інструменту користувачі можуть побачити звідки у громади беруться кошти і на які об’єкти/програми вони витрачаються. Уся інформація представлена у доступній формі. Об’єкти та обсяги фінансування позначаються на мапі. Також користувачі мають можливість через бюджетний симулятор запропонувати власні проекти. Проте, щоб внести пропозицію, користувачу доведеться відповісти на питання з яких статей чи інших джерел можна взяти кошти на втілення їхньої ідеї. Симулятор бюджету дозволяє мешканцям відчути причетність до розвиток громади і тим самим полегшує комунікацію керівництва ТГ з його виборцями. Симулятор бюджету громади встановлюються та підтримуються безкоштовно.