ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК!

Дата: 13.04.2021 14:01

На виконання листа Служби автомобільних доріг у Херсонській області № 03-8/442 від 18.03.2021 року стосовно впровадження заходів щодо приведення території області до належного санітарного стану та забезпечення безпечних та комфортних умов руху дорогами області, звертаємось до власників земельних ділянок, що розташовані вздовж автомобільних доріг загального користування державного значення, зокрема в межах населених пунктів та в’їздах, виїздах з них.

Просимо привести належні Вам та закріплені за Вами території до належного санітарного стану після зими та в подальшому підтримувати їх у порядку.

Сектор земельних відносин та охорони навколишнього середовища виконкому Кочубеївської с/ради ТГ.