В рамках проведення місячника благоустрою з 26 квітня по 29 квітня 2021 року буде здійснено організований вивіз сміття та побутових відходів від домогосподарств по всіх населених пунктах Кочубеївської громади БЕЗКОШТОВНО!

26 квітня – с.Кочубеївка, с.Микільське, с.Світлівка;

27 квітня – Пригір’ївський старостинський округ;

28 квітня – Заградівський старостинський округ;

29 квітня – Орлівський старостинський округ.

УМОВИ ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ТА ВІДХОДІВ:

- сміття повинно бути упаковане у міцні мішки (не більше 15 кг);

- гілки та такі відходи, як лушпиння від овочів - не виносити, а утилізувати вдома;

- бите скло, гострі предмети обгортати папером чи ганчірками, а тоді класти в сміттєвий мішок;

- мішки міцно зав’язати та виставити на узбіччя дороги біля двору в день вивозу до 8-ї години ранку.

На даному етапі проводиться моніторинг та обрахунок вартості послуги вивозу сміття!

Надалі графік вивезення сміття та тарифи на надання послуги Вам буде додатково повідомлено.

Фото без опису