ДО УВАГИ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ, ОДНООСІБНИКІВ!

Дата: 22.04.2021 13:49

НАГАДУЄМО, що через 8 днів закінчується період декларування доходів отриманих від обробітку земельних ділянок (паїв). Платнику податків необхідно визначити свої податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору та подати до Високопільської ДПІ ГУ ДПС України в Херсонській області за звітний період.

Податкова декларація за 2020 рік подається до 1 травня 2021 року.

Ставка податку на доходи фізичних осіб становить 18 відсотків, військового збору -1,5 відсотка. Відповідно до п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України фізична особа зобов'язана самостійно сплатити до 1 серпня поточного року суму податкових зобов'язань, зазначену в поданій нею податковій декларації.

Подати декларації та отримати роз'яснення з приводу їх оформлення Ви можете, звернувшись до спеціалістів сектору земельних відносин та охорони навколишнього середовища та старост ОТГ:

тел.(096)9384648 Михайлишина Ольга Іванівна

тел.(097)7552157 Дутка Вікторія Володимирівна