21 квітня відбулася зустріч сільського голови Кочубеївської громади Людмили Костюк з представниками Високопільського відділення поліції № 1 ГУНП в Херсонській області з питань втілення проекту «Поліцейський офіцер громади» на території Кочубеївської ОТГ.

Після обговорення організаційних питань, було оглянуто приміщення, в якому заплановано розмістити поліцейську станцію, де на сьогоднішній день продовжуються ремонтні роботи.

Фото без опису