Дата: 27.04.2021 09:16

24 квітня в Херсоні відбувся Форум місцевого самоврядування «Херсонщина: децентралізація в дії». У заході взяли участь народні депутати України – Володимир Іванов, Віталій Безгін, Аліна Загоруйко, Олена Шуляк, В’ячеслав Рубльов, заступник Міністра розвитку громад та територій України – Іван Лукеря, представники місцевого самоврядування Херсонщини - заступники голови Херсонської облдержадміністрації Микола Якименко та Андрій Шибаєв, голови територіальних громад.

Під час дискусії були розглянуті бюджетні питання, про впорядкування складних земельних відносин, фінансування бюджетної сфери, зокрема, закладів охорони здоров’я, розвитку туризму, утилізації ТПВ та діяльності полігонів, утримання та ремонту доріг місцевого значення збільшення порогу закупівель, перегляд адміністративного збору за надані послуги ОМС, впорядкування умов оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування та багато інших питань.