Сьогодні відбулося засідання VIІІ чергової сесії сільської ради VIII скликання

Дата: 30.04.2021 15:40

Сьогодні в сесійній залі Кочубеївської сільської ради відбулося засідання VIІІ чергової сесії сільської ради VIII скликання, участь в якому взяли 16 депутатів, 5 – відсутні з поважних причин, були присутні старости округів, спеціалісти по зв’язках з громадськістю, начальники відділів виконавчого комітету та активні жителі громади.

Депутатами сільської ради було розглянуто та затверджено ряд Програм, зокрема Програму "Забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони у Кочубеївській сільській раді на 2021-2022 рр.", затверджено цільову програму “Призовна дільниця" на 2021 рік, Правила благоустрою Кочубеївської сільської ради ОТГ в новій редакції, прийнято рішення про надання соціальної одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО, також обговорено і вирішено 80 земельних питань.

Всього депутатами розглянуто 110 питань порядку денного, прийнято відповідні рішення, які буде опубліковано на сайті громади.