8 травня наша команда "Фіксики" прийняла участь у турнірі присвяченому Дню Перемоги!

І в результаті, за підсумками 3-х матчів посіла ІІІ місце! Вітаємо, бажаємо успіхів у подальших змаганнях! Так тримати!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису