8 травня наша команда "Фіксики" прийняла участь у турнірі присвяченому Дню Перемоги!
8 травня наша команда "Фіксики" прийняла участь у турнірі присвяченому Дню Перемоги!
І в результаті, за підсумками 3-х матчів посіла ІІІ місце! Вітаємо, бажаємо успіхів у подальших змаганнях! Так тримати!




