З 1 червня 2021 року розпочинається прийом проєктів у рамках Партисипативного бюджету (бюджету участі) Кочубеївської ОТГ

Дата: 04.06.2021 15:52

У 2021 році Кочубеївська сільська рада ОТГ продовжує реалізовувати інструмент безпосереднього впливу мешканців громади на бюджетну політику - Бюджет участі (Партисипативний бюджет).

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю Кочубеївської ОТГ брати участь в розподілі частини коштів місцевого бюджету.

З метою підвищення рівня відкритості органів місцевого самоврядування, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів бюджету Кочубеївської сільської ради ОТГ, оголошується про прийом проєктів від мешканців громади у рамках Партисипативного  бюджету (Бюджету участі) у 2021 році.

Термін подачі проєктів: розпочинаючи з 01 червня 2021 року по 30 червня 2021 року включно.

Проєкт можуть подавати жителі, які постійно проживають у межах  Кочубеївської ОТГ  та яким виповнилося 14 років.

Орієнтовна вартість проєкту має бути не менше 5 тис. грн. та не має перевищувати 50,0 тис. грн.

Проєкти надаються в паперовому та електронному вигляді за єдиною обов’язковою для заповнення формою та подаються до сектору ЖКГ, будівництва, комунальної власності та розвитку територій Кочубеївської ОТГ. Бланк-заява проєкту розміщується на офіційному сайті Кочубеївської сільської ради ОТГ https://kochubeivska-gromada.gov.ua  у розділі «Партисипативний бюджет (Бюджет участі)».

З питання написання та подання проєктів можна звернутися особисто завітавши до сектору ЖКГ, будівництва, комунальної власності та розвитку територій Кочубеївської ОТГ або за телефоном 0965501142 (відповідальна особа Михайло Гушовський).

Звертаємось до громадян, які не байдужі до життя свого села, подавати проєкти та голосувати за ті ідеї, які, на їх думку, є найпріорітетнішими для покращення громади. Пам’ятайте, що головною складовою Вашої участі є ідея, яка може бути реалізована за підтримки влади.