ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ!

Дата: 15.06.2021 11:06

Між Херсонським обласним благодійним фондом «Мангуст» та виконавчим комітетом Кочубеївської сільської ради ОТГ підписано Договір про співпрацю, основною метою якого є зменшення захворюваності на ВІЛ - інфекцію у найбільш уразливих груп населення в Херсонській області, орієнтоване на результат.

Співробітництво відбувається в рамках Проекту «HealthLink. Посилення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні».

Завдання співробітництва:

- Проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо ВІЛ/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, зменшення стигми та дискримінацїї ЛЖВ, формування патерної беспечної сексуальної поведінки.

- Розповсюдження інформаційних матеріалів в рамках проектної діяльності.

- Залучення місцевих ЗМІ щодо розповсюдження інформації щодо діяльності та послуг проєкту.

- Створення та впровадження ефективного алгоритму співпраці між мобільними та стаціонарними пунктами надання послуг тестування на ВІЛ та ЗОЗ, починаючи із переадресації клієнта до призначення АРТ.

- Навчання соціальних, медичних працівників якісному консультуванню та тестуванню швидкими тестами.

- Надання послуг соціального супроводу ВІЛ – позитивним на всіх етапах: від проходження тестування швидким тестом до формування високого рівня прихильності до лікування.

- Сприяння швидкому початку лікування та догляду, а також забезпечування прихильності та утримання на лікуванні.

- Залучення партнерів ВІЛ позитивних осіб до тестування та лікування ВІЛ – інфекції.