ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! Не втрачайте свій шанс втілити Вашу ідею!

Дата: 17.06.2021 09:32

З 1 червня 2021 року був розпочатий прийом проектів у рамках Партисипативного бюджету (бюджету участі) Кочубеївської ОТГ.

Термін подачі проектів: до 30 червня 2021 року включно.

Проект можуть подавати жителі, які постійно проживають у межах Кочубеївської ОТГ та яким виповнилося 14 років.

Орієнтовна вартість проекту має бути не менше 5 тис. грн та не має перевищувати 50,0 тис. грн.

Проекти надаються в паперовому та електронному вигляді за єдиною обов’язковою для заповнення формою та подаються до сектору ЖКГ, будівництва, комунальної власності та розвитку територій Кочубеївської ОТГ. Бланк-заява проекту розміщується на офіційному сайті Кочубеївської сільської ради ОТГ https://kochubeivska-gromada.gov.ua у розділі «Партисипативний бюджет (Бюджет участі)».

З питання написання та подання проектів можна звернутися особисто завітавши до сектору ЖКГ, будівництва, комунальної власності та розвитку територій Кочубеївської ОТГ або за телефоном 0965501142 (відповідальна особа Михайло Гушовський).