12-13 липня 2021 р. відбувся моніторинговий візит до Кочубеївської ТГ щодо реалізації Стратегії розвитку громади

Дата: 13.07.2021 13:43

З дводенним моніторинговим візитом щодо реалізації Стратегії розвитку громади, яку було розроблено в рамках DOBRE, 12-13 липня 2021 р. завітала до Кочубеївської сільської ради ТГ група в складі польського експерта Радослава Шарлея, українського експерта Андрія Кавунця та асистента стратегічного планування Анастасії Ланової.

В рамках візиту проведено зустріч з представниками Групи з реалізації стратегії; здійснено оцінку існуючого стану реалізації Стратегії розвитку; проведено тренінг для представників громади з механізмів реалізації процесу Стратегічного управління та оглянуто об’єкти на території громади, в яких було реалізовано окремі заходи Стратегії за підтримки програми DOBRE.