ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ! ВСЕ ПРО ВАКЦИНУ CORONAVAC!

Дата: 20.07.2021 15:45

З квітня місяця 2021 року українців вакцинують Китайською CoronaVac, що про неї відомо?

Вакцина CoronaVac схвалена Всесвітньою організацією ОЗ.

Ефективність вакцини: Вакцину CoronaVac закуплено для щеплень у Туреччині, Малайзії, Індонезії, Філіппінах, Бразилії. Також нею вакцинували вже кілька мільйонів людей в Китаї. Щеплення CoronaVacоm зробив президент Туреччини, також нею прищепився 81-річний Вселенський патріарх Варфоломій. Ефективність 2-х доз, введених з інтервалом 14 днів, склали 51%. Йдеться про захист від появи будь яких симптомів. При цьому CoronaVac має 100% ефективність від важкої форми Covid-19 і 100% від госпіталізації.

Вакцину виробляє найбільша Китайська компанія з виробництва вакцин, яка виробляє від 300 до 500 млн доз вакцини на рік. Компанія Sinovac розробила і вивела на ринок вакцини проти гепатиту А, гепатиту А+В, вірусів грипу, зокрема пташиного, тощо. За час існування компанії було здійснено понад 3 млрд щеплень її препаратами, 59 млн - дітям. Вартість 1 дози вакцини-504 грн.

На днях до Херсонської бази спецмедпостач надійшло 9 тис. доз вакцини CoronaVac. На Кочубеївську громаду виділено 30 доз вакцини CoronaVac. Найближчими днями (2-3 дні) вакцина буде доставлена на пункт щеплень Кочубеївської АЗПСМ.

Бажаючі вакцинуватися звертайтеся до медичного закладу за тел. 0963498092.

Адміністрація КНП "Кочубеївський ЦПМД".