Національна акціонерна компанія «УКРАГРОЛІЗИНГ» пропонує!

Дата: 27.07.2021 09:05

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» протягом 20 років працює на ринку надання фінансових послуг, а саме передачі сільськогосподарської техніки на умовах фінансового лізингу. В 2021 році ми намагаємось створити більш сприятливі умови для наших клієнтів.

Дирекцією Компанії з 01.01.2021 року затверджені нові умови передачі сільськогосподарської техніки для комунальних підприємств:

• термін лізингу складає до 4 років (48 місяців);
  • лізингові платежі в частині вартості техніки здійснюються щомісяця, щоквартально;
  • попередній лізинговий платіж від15 %, сплата щорічної винагороди на період дії договору 16 % річних;
  • разова комісія становить 2 %;
  • попередній лізинговий платіж від 25 %, сплата щорічної винагороди на період дії договору 14 % річних;
  • разова комісія становить 1 %;
  • умови передачі техніки в лізинг з кожним клієнтом обговорюють індивідуально.

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» пропонує сільськогосподарську техніку вітчизняного виробництва майже всіх заводів  - виробників України, сільськогосподарську техніку іноземного виробництва, спец.техніку, а також автомобілі комерційного призначення.

Завжди раді бачити Вас партнерами нашої Компанії.

Чекаємо Вас за адресою: м.Херсон, вул.Театральна, 8 (Горького, 8), каб.38.

Тел. (0552) 49-43-95, 0502904949 Дмитро Миколайович.