АРХІВНИЙ СЕКТОР ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОЧУБЕЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІНФОРМУЄ!

Дата: 27.07.2021 17:07

Архів виконавчого комітету Кочубеївської територіальної громади поповнився новими фондами!

При створені архіву Кочубеївської громади у 2015 році налічувалося 17 фондів з обсягом 1780 архівних справ. На даний час архівний сектор налічує 26 фондів із загальною кількістю 3628 архівних справ довготривалого та постійного зберігання та 540 справ тимчасового зберігання.

Всі бажаючі можуть ознайомитися з переліком реорганізованих або ліквідованих сільських рад, організацій, колгоспів, закладів освіти, фермерських господарств та приватних підприємств, документи яких зберігаються в архіві Кочубеївської територіальної громади (перелік додається).

На основі цих документів, за зверненнями громадян видаються архівні довідки для обрахування пенсій, архівні витяги з погосподарських книг, з книг наказів, з книг обліку видачі атестатів про базову та загальну середню освіту, надаються завірені архівні копії документів та інше.

Отримати довідкову інформацію Ви можете за телефоном 0984335402.

Подати заяву можна безпосередньо в архіві, який знаходиться за адресою: с. Орлове, вул.Івана Богуна, 65, або на електронну пошту - orloverada@ukr.net.