ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОЧУБЕЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗАПИС НА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID -19!

Дата: 29.07.2021 14:29

Станом на 29 липня 2021 року провакциновано 125 жителів громади (85 осіб отримали 2 дози і 40 осіб завтра отримають 2 дозу). В черзі на вакцинацію записано понад 50 осіб. В Кочубеївській АЗПСМ є постійно діючий пункт щеплень від COVID -19.

Бажаючі вакцинуватися звертайтеся для запису в реєстратуру за тел: 0985094528; 0963498092, або до медичних працівників фельдшерських пунктів.

В наявності у закладі є вакцина CORONAVAC (інформація про вакцину є на офіційній сторінці Кочубеївської ТГ у фейсбуці та на старостинських округах). Найближчим часом (2-3дня) очікується надходження вакцини AstraZeneca. Вакцина Pfizer розподілялася на мобільні бригади та центри вакцинації, які розташовані в райцентрах та містах, наразі вакцина Pfizer буде розподілена тільки на центри вакцинації, а на мобільні бригади і центри вакцинації розподілено вакцину Moderna.

Для бажаючих вакцинуватися цими вакцинами буде організовано підвіз у Високопілля або Велику Олександрівку. Інформацію про підвіз буде доведено до відома кожному особисто. Прохання завчасно реєструватися на вакцинування для формування замовлення на кількість доз.

Адміністрація КНП "Кочубеївський ЦПМД"