Дата: 29.07.2021 17:18

27 липня 2021 року розпочалися роботи з поточного ремонту та експлуатаційного утримання доріг місцевого значення, які розташовані на території нашої громади, а саме Кочубеївка-Давидів Брід (від с.Кочубеївка до с.Орлове) та с.Микільське – с.Кочубеївка. Відповідно до технічного завдання, виходячи із наявних коштів:

-на дорозі від с.Кочубеївка до с.Орлове будуть проведені ремонтні роботи асфальтобетонними сумішами за допомогою асфальтоукладчика, ліквідовано вибоїни струменевим способом, сплановано узбіччя автогрейдером;

-на найбільш аварійній ділянці дороги с.Микільське –с.Кочубеївка, протяжністю близько 2 км, буде проведено холодне фрезерування, профілювання дорожнього полотна, влаштування вирівнюючих шарів, планування узбіччя автогрейдером.

Роботи йдуть під нашим постійним контролем. Протягом першого дня робіт, зроблено зауваження підрядчику, проведено обговорення з балансоутримувачем дороги. Приємно, що дослухались до нас, та додали влаштування щебеневої основи.

Наголошуємо, що це проведення поточного ремонту, який повинен забезпечити безпечний рух, в першу чергу «Шкільного автобуса». Для його проведення, за результатами перевиконання місцевого бюджету за І півріччя, виділено 600 тис.грн співфінансування (вартість робіт тільки на с.Микільське становить 1024 тис.грн). Зараз працюємо над тим, щоб капітальний ремонт цих доріг включили до плану на 2022 рік.

Завдяки співпраці депутатів Кочубеївської сільської ради, її виконавчих органів, ДУ «Місцеві дороги Херсонщини» - стали можливими певні зрушення.

Після завершення цих робіт, відразу розпочнеться ремонт по вул.Центральній в с.Пригір’я.