ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 09.08.2021 16:40

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в Херсонській області з приводу Коронавірусної хвороби ще раз нагадуємо:

В Кочубеївській ТГ працює пункт щеплень від COVID-19 в КНП «Кочубеївський ЦПМД», який знаходиться за адресою: с.Кочубеївка, вул.Менонітська, 120.

З понеділка по п’ятницю з 8.00 до 14.00, в суботу з 8.00 до 12.00 Ви можете отримати консультацію стосовно вакцинації та щеплення від COVID – 19. Послуга безкоштовна та надається незалежно від місця реєстрації та наявності декларації з лікарем. З собою мати документи: паспорт та ІПН.

Записатися на щеплення можна за телефоном реєстратури: +380985094528 в робочий час, а також через додаток «Дія».

Про наявність кількості вакцини та назву виробника, а також наявність інших лікарських засобів для надання невідкладної допомоги можна дізнатися онлайн за посиланням: https://eliky.in.ua/hospital/2276

Медичні працівники дуже просять Вас ставитися до Вашого здоров’я та здоров’я Ваших близьких відповідально. Не треба чекати доки вірус нас захопить в полон, а треба самим діяти та брати в полон вірус.

З повагою, адміністрація КНП «Кочубеївський ЦПМД».