УВАГА!!! НЕ ДОПУСТИМО ЦВІТІННЯ АМБРОЗІЇ ПОЛИНОЛИСТОЇ!

Дата: 12.08.2021 10:26

Виконавчий комітет Кочубеївської сільської ради ТГ закликає всіх жителів громади до боротьби з бур’янами, а особливо по знищенню амброзії полинолистої на своїх присадибних (закріплених) ділянках та прилеглих територіях !!!

Звертаємось до землекористувачів, власників, орендарів, керівників підприємств, організацій всіх форм власності, провести всі необхідні заходи по знищенню та недопущенню цвітіння цього злісного бур’яну!

НАГАДУЄМО про особисту адміністративну відповідальність за порушення фітосанітарного законодавства, а саме - невиконання фізичними та юридичними особами правил фітосанітарного контролю згідно із ст. 16 Закону України «Про карантин рослин» та ст. 105 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладання штрафів: на громадян – від 3 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від 8 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Давайте разом будемо підтримувати порядок на вулицях і у дворах нашої громади задля її екологічного благополуччя та здоров’я мешканців!