Дата: 30.08.2021 15:40

Сьогодні, 30 серпня 2021 року, у Молодіжному центрі відбулися Серпневі зустрічі - 2021 освітян нашої громади: "Освіта України 30 без бар’єрів: нові можливості для навчання"!

Керівник методичного центру - Іванюк К.А. залучила до участі в обговоренні важливих питань: директора ОЗ Яцюру Л.В. "Створення безпечного освітнього простору ОЗ", "Підсумки 2020-2021 н.р.", Жоболду Л.А. "Організація якісного освітнього простору в 2021 - 2022 н.р. - вектор якості та успіху", Коноваленко В.А. "НУШ - виклики та перспективи розвитку в 2021 - 2022 н.р.", Голуб С.П. "Деякі питання організації виховного процесу в 2021-2022 н.р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок", Яцюру Н.І. "Дошкільна освіта - стартова платформа особистісного розвитку дитини".

Під час зустрічі кожен учасник отримав ресурсний кошик, наповнений текою важливих документів з ідеями професійного розвитку, маючи вже свою дорожню карту самоосвіти.