Дата: 31.08.2021 13:54

Сьогодні, 31 серпня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ.

Питання порядку денного:

1.Про прогноз бюджету Кочубеївської сільської територіальної громади на 2020 - 2024 роки.

2.Про звіт про виконання плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ та економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2021 році.

3.Про стан роботи із зверненнями громадян на території ради за І півріччя 2021 року.

4.Про звіт про роботу виконавчого комітету за І півріччя 2021 року.

5.Про підготовку до опалювального сезону 2021-2022 року.

6.Про виконання бюджету за І півріччя 2021 року.

7.Про затвердження фінансового звіту КНП "Кочубеївський ЦПМД" за І півріччя 2021 року.

8.Про затвердження звіту по архіву виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ за І півріччя 2021 року.

9.Про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року.

10.Про результати громадського огляду сімей, які потрапили в складні життєві умови, з метою обстеження умов проживання та підготовки до нового навчального року.

11.Про стан реалізації на території Кочубеївської сільської ради ОТГ державної політики з питань захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті громади.