Дата: 23.09.2021 16:51

До відділу "ЦНАП" виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ТГ за отриманням адміністративних послуг ( реєстрація місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання), послуг з соціальних та земельних питань тепер можна і без паперів! Запущено шеринг документів через Дію!

Що це означає? Тепер можна не ксерити паспорт та ІПН, якщо він у вас є в Дії.

Є 2 варіанти шерингу:

Ви скануєте QR, розміщений у ЦНАПі, та підтверджуєте передання даних. Все — ваші документи вже на пошті адміністратора!

Навіть “копія вірна” ніде писати не потрібно!

Підключайтеся до Дії, бо цифровізація — справа кожного!