30 вересня 2021 року у м. Херсоні за ініціативи Всеукраїнської асоціації громад відбувся круглий стіл «Сучасні інструменти ефективного управління територією громад: виклики та можливості», в якому взяли участь сільський голова Кочубеївської громади Людмила Костюк та завідувач сектору земельних відносин та охорони навколишнього середовища Ольга Михайлишина.

На даному заході було вручено подяку попередньому складу правління.

Детальніше за посиланням: https://communities.org.ua/novyny/v-khersoni-obhovoryly-suchasni-tekhnolohiyi-efektyvnoho-upravlinnya-hromadamy?fbclid=IwAR2lA8FGFJ-wD_GMHDL1zgDoJ-HVV9pvYa09p31pVkJG4gg9px9ofsYAYHk

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису