ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 07.10.2021 14:39

06 жовтня 2021 року відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалося питання про епідемічну ситуацію, пов'язану з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

У зв'язку з визначенням на території Херсонської області «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки згідно з даними, розміщеними на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров'я України (за посиланням https://moz.xn--ov-unc.ua/) відповідно до пункту 32 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року N 1236, з урахуванням інформації доповідача відповідно до протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 25 від 04 жовтня 2021 року та в результаті обговорення члени Комісії вирішили:

-на території Кочубеївської територіальної громади рекомендувати заборонити проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, у яких більше 80% учасників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 (з дотриманням карантинних умов та правил) терміном — до переходу на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

Бережіть себе і своїх близьких!