Кочубеївська громада долучилася до проєкту «Зелена країна», ініційованого президентом.

В рамках проєкту до нас надійшло близько 400 саджанців дубків і сосенок.

Першими висаджування розпочали в Орлівському старостинському окрузі, де спеціалісти виконкому разом із молоддю та активними жителями провели висаджування саджанців в Молодіжному парку.

Залишки саджанців було передано до всіх старостинських округів, в бюджетні установи та заклади громади.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису