Шановні жителі громади - клієнти державної служби зайнятості!

Дата: 18.10.2021 15:33

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та запровадження на території області з 15 жовтня червоного рівня епідемічної небезпеки, обслуговування клієнтів служби зайнятості здійснюватиметься у дистанційному режимі.

Якщо ви клієнт служби зайнятості:

- Кар’єрний радник та консультант роботодавця з вами комунікує засобами телефонного чи електронного зв’язку відповідно до наданих вами контактів при реєстрації.

- Якщо ваші контакти змінилися або ви хочете їх актуалізувати, рекомендуємо зв’язатися з вашим кар’єрним радником/консультантом роботодавця.

Реєстрація в службі зайнятості як безробітного можлива за допомогою єдиного порталу державних послуг Дія.

Для отримання додаткової інформації ви можете звернутися за номером телефону: 0(5535)21187, 0(5535)22341, 0(5535)22370.