ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 19.10.2021 15:40

Незважаючи на те, що Херсонська область знаходиться в червоній зоні, а також на те, що в нашій громаді є підтверджені випадки захворюваності на COVID -19, ПОВІДОМЛЯЄМО, що відділ ЦНАП Кочубеївської сільської ради ТГ працює у штатному режимі!

ТОМУ ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО ВАС - якщо Ви себе погано почуваєте (кашель, нежить, чхання тощо) без нагальної потреби не відвідувати відділ ЦНАП (наприклад для того, щоб уточнити чи дізнатись якусь інформацію стосовно субсидій, документів, допомог, реєстрації місця проживання, оформлення паспортів, виплат тощо). Звертайтеся в телефонному режимі за номером "гарячої лінії" – 0683646218. Послуги надаватимуться за попереднім записом!

Якщо Вам вкрай необхідна послуга, приходьте, будь ласка, у ЦНАП самі, а родичі, які з Вами йдуть за компанію, нехай залишаються вдома, або зачекають Вас на вулиці.

Не забувайте про засоби індивідуального захисту! Вхід без захисної маски до відділу ЦНАП заборонено!

Майте повагу до себе та до інших! Бережіть себе і своїх рідних!