ДЛЯ ВСІХ, ХТО УЖЕ МАЄ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС АБО БАЖАЄ ЙОГО ВІДКРИТИ!

Дата: 22.10.2021 15:20

Запрошуємо Вас на інформаційну зустріч, де Ви зможете дізнатись про можливості державної підтримки підприємництва, пільгового кредитування від Приватбанку, як користуватися онлайн платформою для підприємців Дія. Бізнес. На зустрічі Ви зможете задати питання та поспілкуватись з представником Приватбанку. Зустріч відбудеться завтра, 23 жовтня 2021 року о 10.00 год в сесійній залі Кочубеївської сільської ради, за адресою: с.Кочубеївка, вул.Менонітська, 80.

В зустрічі можуть приймати участь всі, хто має сертифікат про вакцинацію.

Даний захід проходитиме в рамках проекту «Успішний бізнес-успішна громада», що стало можливим завдяки перемозі в конкурсі «Громада дружня до бізнесу» в рамках Програми U-LEAD з Європою.

Проект реалізується: Програмою U-LEAD з Європою, ГО «МОЯ ГРОМАДА-мій добробут» та виконавчим комітетом Кочубеївської сільської ради ТГ.