Оголошення про конкурс на визначення виконавця надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Кочубеївської сільської територіальної громади Херсонської області

Дата: 22.10.2021 16:00

Згідно з рішенням виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради 08.10.2021 №91 «Про проведення конкурсу на визначення виконавця надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Кочубеївської територіальної громади Херсонської області» оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території  Кочубеївської територіальної громади Херсонської області.

1.  Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

2.      Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Кочубеївської сільської ради 74012, Херсонська обл., Бериславський р-н, с.Кочубеївка, вул. Менонітська,80.

3.      Підстава для проведення конкурсу:

Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішення виконавчого комітету Кочубеївської сільської 08.10.2021 №91 «Про проведення конкурсу на визначення виконавця надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Кочубеївської територіальної громади Херсонської області».

4.      Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: 74012, Херсонська обл., Бериславський р-н, с.Кочубеївка, вул. Менонітська,80

Дата: 26 листопада 2021 року

Час: 14 год. 00 хв.

Віктор ТОКАЮК – завідувач сектору ЖКГ, будівництва, комунальної власності та розвитку територій виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ (тел.:+380678678509).

5.      Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Для участі у конкурсі учасник повинен надати документи, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям:

1) наявність обладнання та матеріально-технічної бази;

2) наявність працівників відповідної кваліфікації;

3) наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг;

4) наявність фінансової спроможності.

6.      Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:

– послуги надають у межах Кочубеївської територіальної громади.

– площа громади – 206,1кв.км.

– кількість населення – 2962 особи;

– кількість вулиць громади – 29;

- кількість населених пунктів – 14.

7.      Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

– установи та організації;

– заклади торгівлі;

– приватні житлові будинки.

8.      Характеристика місця видалення відходів (МВВ).

Місце видалення відходів (МВВ) знаходиться за межами населеного пункту с.Світлівка на захід від села та 4 км на захід від с.Кочубеївка площею 4,1 га.

9.      Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

– Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою в конверті з позначкою: «На конкурс» «Не відкривати до 14 год. 00 хв. 26 листопада 2021 року»

– Місце подання конкурсних пропозицій – 74012, Херсонська обл., Бериславський р-н, с.Кочубеївка, вул. Менонітська,80.

– Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 16 год. 00 хв.                                  22 листопада 2022 року.

10.    Способи і місце отримання конкурсної документації.

-  Способи отримання конкурсної документації: особисто або на веб-сайті громади за посиланням https://kochubeivska-gromada.gov.ua/news/1634907470/

- Місце отримання конкурсної документації: Кочубеївська сільська рада (74012, Херсонська обл., Бериславський р-н, с.Кочубеївка, вул. Менонітська,80 або  на веб-сайті громади за посиланням: https://kochubeivska-gromada.gov.ua/news/1634907470/

Виконавчий комітет Кочубеївської сільської ради ОТГ