ЗАПРОШУЄМО НА ТРЕНІНГ «ЯК САМОСТІЙНО СКЛАСТИ БІЗНЕС-ПЛАН»!

Дата: 03.11.2021 08:47

Якщо ви маєте намір, бажання або виникала думка стати підприємцем/підприємницею, ви хочете працювати на себе, знайти свій напрямок і “прокачати” бізнес – ідею, розпочати або вдосконалити свій бізнес, зрозуміти що таке бізнес – план і як його розробляти - тоді чекаємо на тренінг “Розпочни свій бізнес”, який відбудеться 5 листопада о 9.00 год в приміщенні Кочубеївської сільської ради, за адресою: с.Кочубеївка, вул.Менонітська, 80.

Захід проводиться сертифікованою бізнес – тренеркою з досвідом роботи в міжнародних програмах і проектах та включає такі теми:

· бізнес-план

· маркетинг

· робота з персоналом

· закупівлі, оподаткування

· розрахунок собівартості та витрат

· фінансове планування

· стартовий капітал.

Також в учасників буде можливість отримати індивідуальні консультації щодо розробки бізнес – плану.

Бажаючі прийняти участь у тренінгу телефонуйте 0983616006.

Даний тренінг організований в рамках проекту «Успішний бізнес-успішна громада», що стало можливим завдяки перемозі в конкурсі «Громада дружня до бізнесу» в рамках Програми U-LEAD з Європою.

Проект реалізується: Програмою U-LEAD з Європою, ГО «МОЯ ГРОМАДА-мій добробут» та виконавчим комітетом Кочубеївської сільської ради ТГ.