УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 03.11.2021 09:04

Запрошуємо до робочої групи усіх творчих, креативних, талановитих, активних жителів, які мають бажання бути причетними до формування бренду Кочубеївської громади. Разом із експертами Ви розробите логотип громади, який відображатиме її унікальність і неповторність, забезпечить її ідентифікацію.

Всім зацікавленим особам, пропонується долучитись до процесу розробки бренду громади та подати свою кандидатуру для включення до складу робочої групи за телефоном:

0964484770 до 10 листопада 2021 року.

Бренд громади розробляється в рамках проекту «Успішний бізнес-успішна громада», що стало можливим завдяки перемозі в конкурсі «Громада дружня до бізнесу» в рамках Програми U-LEAD з Європою. Проект реалізується: Програмою U-LEAD з Європою, ГО «МОЯ ГРОМАДА-мій добробут» та виконавчим комітетом Кочубеївської сільської ради ТГ.